Rafting Dunajcem

- czas przeżyć niezapomnianą przygodę

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć jednej z największych atrakcji Pienińskiego Parku Narodowego, którą niewątpliwie jest rafting po Dunajcu. Spływ pontonami i kajakami to najlepszy sposób, by zapoznać się z wyjątkowym charakterem tutejszej flory i fauny. Specjalnie dla naszych Klientów organizujemy niezwykle atrakcyjne, a zarazem wciągające spływy po Dunajcu, które z pewnością staną się niezapomnianą formą aktywnego wypoczynku.

Rafting po Dunajcu

przygoda życia, którą warto przeżyć!

Dunajec to specyficzna rzeka, która mimo wartkiego biegu, jest bezpieczna i to nawet dla początkujących miłośników raftingu. Nie ma tu żadnych przeszkód wodnych, głazów lub konarów drzew. Wręcz przeciwnie - rafting Dunajec zawsze odbywa się na sprawdzonych trasach, po których z łatwością mogą poruszać się nawet początkujący raftingowcy.

kajaki dunajcemSpecjalnie dla Państwa organizujemy spływy kajakowe i pontonowe, które odbywają się na trasie pomiędzy Sromowcami Niżnymi a Krościenkiem. Co ważne - dotarcie do Sromowców możliwe jest zarówno na własną rękę, jak również za pośrednictwem pojazdów należących do organizatora. Po dotarciu na miejsce uczestnicy raftingu przechodzą podstawowe szkolenie z zakresu poruszania się po torze wodnym. Po jego zakończeniu otrzymują oni pełen zestaw wyposażenia, wraz z kajakiem lub pontonem.

Spływ kajakowy

Co warto zabrać ze sobą?

Na rafting po Dunajcu warto zabrać ze sobą - oprócz dobrego humoru - nieprzemakalną kurtkę, coś do picia, krem z filtrem, a także... dużo sił. Trasa, którą pokonamy, nie należy do trudnych, ale może być nieco kapryśna. Zwłaszcza, jeśli płyniemy nią po raz pierwszy! W trakcie spływu otrzymają Państwo specjalne, wodoszczelne pojemniki, wewnątrz których będzie można schować cały sprzęt elektroniczny. Dzięki temu w każdej chwili możliwe będzie uwiecznienie piękna tutejszej przyrody na filmach lub zdjęciach.

Podsumowując, spływ kajakowy i pontonowy po Dunajcu to prawdziwa przygoda życia i sposób na aktywny wypoczynek. Jeśli chcą Państwo wiedzieć więcej na temat organizacji spływu, zachęcamy do odwiedzenia witryny http://raftingalexia.pl/.

+48 600 318 410 Zadzwoń